Yhteystiedot

Asiantuntijamme auttavat sinua yhteiskunnalliseen yritystoimintaan, osatyökykyisten henkilöiden työllistämiseen ja sosiaalisiin innovaatioihin liittyvissä kysymyksissä.

Hankehallinto

Sami Wirkkula
Hankejohtaja
050 523 7315
sami.wirkkula@siltavalmennus.fi

Marika Kokko
Hankekoordinaattori
040 352 5860
marika.kokko@siltavalmennus.fi

Henrik Lindström
Viestintäpäällikkö
henrik.lindstrom@siltavalmennus.fi
040 351 5553

Alueyhteyshenkilöt

Alueyhteyshenkilöt tarjoavat neuvontaa yhteiskunnallista yritystoimintaa edistäviin ESR+-hankehakuihin sekä kokoavat yhteen alueellisia verkostoja.

Alueyhteyshenkilöiden yhteystiedot >>

Vastuuhenkilöt

Neuvonta ja ohjaus
Jarmo Hänninen
jarmo.hanninen@pellervo.fi
puh. 040 766 0236

Sosiaalisten innovaatioiden edistäminen
Farid Ramadan
farid.ramadan@kuntoutussaatio.fi 
puh. 044 781 3169

Arviointi ja vaikuttavuusosaaminen
Harri Kostilainen
harri.kostilainen@diak.fi
puh. 040 501 9394

Alueellisten ja paikallisten toimijoiden tuki
Sandra Englund
sandra.englund@valo-valmennus.fi
puh. 050 441 9211

Työllistymisen toimintamallit
Liisa Eiramo
liisa.eiramo@siltavalmennus.fi
puh. 045 636 1005

Verkostotyö ja kansainvälisyys
Jukka Lindberg
jukka.lindberg@diak.fi 

Tiedonkeruu ja tiedon koordinointi
Katja Anoschkin
katja.anoschkin@arvoliitto.fi 
puh. 050 530 5039

Ota yhteyttä