Yhteystiedot

Yhteiskunnallisten yritysten osaamiskeskus YYO
yyo.fi

Neuvonta- ja ohjauspalvelut
Jarmo Hänninen jarmo.hanninen@pellervo.fi Puh. 040 766 0236
Tom Tarvainen tom.tarvainen@arvoliitto.fi Puh. 050 575 5690

Tutkimus ja opetus
Harri Kostilainen harri.kostilainen@diak.fi​

Sosiaaliset innovaatiot
Mika Ala-Kauhaluoma​ mika.ala-kauhaluoma@kuntoutussaatio.fi​

Hautomo- ja kiihdyttämötoiminta
Satu Niskanen​ satu.niskanen@kuntoutussaatio.fi​

Työhön integrointi, osatyökykyisten työllistäminen
Kimmo Kumlander kimmo.kumlander@siltavalmennus.fi Puh. 050 529 9675
Eeva Salmi​ eeva.salmi@siltavalmennus.fi​

Sidosryhmätyö
Jukka Lindberg​ jukka.lindberg@vates.fi​

Hankehallinto
Katja Anoschkin katja.anoschkin@arvoliitto.fi​  Puh. 050 530 5039

Viestintä
Maarit Laakso​ maarit.laakso@arvoliitto.fi  Puh. 040 350 5975

Ota yhteyttä